STAY IN TOUCH

......

WISHLIST-MARCH 2017


Krásné dobré ráno! Ve vzduchu je zase konečně cítit jaro a co se týče mého šatníku, tak ten by potřeboval zase trošku provětrat a protřídit, aby se uvolnilo místo pro nové kousky. A o těch bude dnešní článek. Opět jsem pro Vás (a vlastně i pro sebe) sestavila wishlist, tentokrát na jaro 2017. V článku najdete i odkazy na jednotlivé (mnou vybrané) kousky.

1. KOŽENÁ BUNDA
Jako první kousek, který ale sháním už od loňského podzimu, je perfektní kožená bunda. Neměla by být ani dlouhá, ani krátká, se stříbrnými detaily, ještě nevím, jestli se mi líbí ten pásek okolo, ale kdyby splňovala ty ostatní body a ten pásek měla, tak to přežiju. Ještě jsem ji ale nenašla, tak snad budu mít na jaře štěstí. 

2.  REEBOK CLASSIC SHOES
Moje milované bílé Conversky jsem už opravdu musela vyhodit, a tak jsem se začala koukat po nových bílých botech, protože bez nich se prostě na jaře a v létě neobejdu. Rozhodovala jsem se mezi Nike, Converse, New Balance a Reebok. Nakonec to nejspíš vyhraje Reebok. Já si je budu kupovat TADY.

3. LOOSE-FITTING PAPERBAG TROUSERS
Po těhle kalhotách pokukuju už dlouho, ale pořád jsem si nebyla úplně jistá. Nakonec si mě ale získali a přesně takové, podle mých představ, jsem našla ve Stradivariu.  Odkaz na e-shop.

4.  PACHED BAG
Trend nášivek se mi vážně moc líbí. Sama ještě doma pořádný kousek nemám, v obchodech se mi ale ještě nic moc nepozdávalo, než jsem ale narazila na tuhle kabelku, opět ve Stradivariu

5. KŠILTOVKY
Za tenhle praktický trend jsme opravdu ráda, kšiltovky jsem jako malá milovala a vzhledem k tomu, že mám doma jen ty s animovanými postavičkami, plánuju si pořídit nějaké "dospěláčtější" v mých oblíbených zemitých tónech, tj. béžová, světle růžová, apod. Jednu takovou jsem našla třeba na eshopu BERSHKY.

6. SLUNEČNÍ BRÝLE
Na co jsem při vytváření té úvodní zapomněla jsou sluneční brýle, na které jsem si vzpoměla až během psaní tohohle článku. Ikdyž kupování slunečních brýlí je pro mě vždycky běh an dlouhou trať, protože mi samozřejmě nevšechny (přesněji skoro žádné) nesedí. Líbily by se mi ale třeba TYHLE nebo TYHLE z Bershky


Tak tohle je můj aktuální wishlist. Určitě mi napište do komentářů, co si hezkého chcete pořídit na jaro vy!
INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM