LOOSE-FITTING PAPERBAG TROUSERS

by - 6/13/2017

Ahoj všichni! Nebo aspoň vy, kteří jste nám tu zůstali. Důvod naší nepřitomnosti lomeno neaktivity byl, je a snad už nebude: maturita a ty další stresy týkající se vysokých škol, které nás poslední dny sužují. Zas nebudu kecat, ne, že bychom nedělali nic jiného, než že bychom se vzpamatovávaly už měsíc (cože?!) z maturity a učily sen a přijímačky (ty už máme za sebou!) ale víte co, prostě a jednoduše nebyla ta správná nálada a přiznám se bez mučení, že se nám nechtělo. Každopádně, teď jsme zpět a máme velké plány, jak na články, tak i nová videa i design blogu!


Rozhodla jsem se Vám ukázat svůj nejnovější kousek, a tím jsou tyhle úžasné béžové kalhoty do pasu s mašličkou, do kterých jsem se naprvní pohled zamilovala. Už jsem Vám o nich psala tady a tady. Jsou ze Stradivaria a nosím je teď skoro pořád.


Sluneční brýle - NEW YORKER
Náušnice - ALIEXPRESS
Tričko - H&M
Kalhoty - STRADIVARIUS
Boty - CCC 
Kabelka - NOIRE

https://4.bp.blogspot.com/-sl3PLnnw3dk/VqvQRNUed1I/AAAAAAAAECI/5fdhBrhvYMASq1bybJYkTSZo8J_E0jRbwCPcB/s1600/kl%25C3%25A1ta.jpg

You May Also Like

2 komentářů

  1. Kalhoty podobného střihu naprosto miluji, takže tě úplně chápu! Jinak z neaktivity si nic nedělej... myslím, že to tak má v tomhle období plno lidí. Plus po té maturitě i přijímačky ta pauza byla snad víc než zasloužená! :)
    Young, wild and free

    ReplyDelete

Děkujeme za Váš komentář. Přejeme pěkný den!
Thank you very much for you comment. Have a nice day!