STAY IN TOUCH

......

PINK&GREY OBSSESION | F&F HAUL + WISHLIST

Nechce se mi ani věřit, že končí léto. Já vím, máme před sebou ještě tenhle týden a po něm ten další. Ale to vážně utekly další dva měsíce? Na druhou stranu jedno pozitivum na tom, že za chvíli začíná podzim a my už nebudem moci nosit jen rozevláté šaty a sandálky a lízat zmrzku, je to, že od září je tu nová sezóna. Nová módní sezóna. Tak jako slavíme 31.prosince příchod nového roku, tak v září milovníci módy slaví nový módní rok. Ne, opravdu nevím, co se bude nosit nebo co se nosit nebude, to se dočtete o něco později na téměř všech ostatních módních blozích a stránkách. Já vám tady dnes představím to, co budu s největší pravděpodobností nosit celý následující módní rok já a co by se mohlo líbit i vám. A rovnou vás připravím na to, že se to celé bude točit bílé, šedé, pudrové a béžové.


F&F HAUL
Tenhle nákup vznikl docela spontánně, prostě jsem si jednou (minulý týden) řekla, že jsem dlouho nebyla v F&F, navíc probíhají letní slevy, tak jsem vzala auto a vyrazila. Nejdřív to vypadalo jako obvykle. Nic moc. Teda spíše nic, než moc, ale když jsem se dostala ke stojanu se zlevněnými věci, začalo to být o dost zajímavější. Kostkované šortky s páskem (ty mi bohužel neseděly), šedé lněné kalhoty s proužky a mašlí kolem pasu, bílá halenka s výšivkou a volánky na rukávech, pudrové sako (spíše cardigan) a konečně (to sice nebylo ve slevě ale už jsem byla tak rozjetá, že mi to bylo fuk) pudrové psaníčko se zlatými detaily. A všechny tyhle věci naprosto zbožňuju!


 
WISHLIST
Jak už jsem se vám svěřila v úvodu, tak letošní módní rok to vidím hlavně na neutrální barvy: bílá, šedá, pudrová a béžová. Aktuálně na podzim/zimu toho není tak moc konkretního, co bych si přála, hlavně jsou to věci v pudrové nebo v baby pink barvě, a to parku nebo trenčkot, láska na první pohled byly i boty z Bati a prádlo od CK chce snad každý.
 
...................................................BERSHKA 1599,-...................................................BERSHKA 1299,-


 BAŤA 599,-


Výsledek obrázku pro calvin klein female grey underwear set  
CK

A jaký bude váš následující módní rok? 
https://4.bp.blogspot.com/-sl3PLnnw3dk/VqvQRNUed1I/AAAAAAAAECI/5fdhBrhvYMASq1bybJYkTSZo8J_E0jRbwCPcB/s1600/kl%25C3%25A1ta.jpg

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM