STAY IN TOUCH

......

TRIP TO VIENNA, PRIMARK & GIVEAWAY! - CANCELED

Ahoj všichni! V sobotu jsme s holkama podnikly spontánní výlet do vídeňského Primarku. Chtěly jsme spolu někam vyrazit už dlouho, v podstatě jsme to plánovaly celé léto, protože se nějakou dobu neuvidíme, teda alespoň se neuvidíme všechny. Holky budou studovat v Olomouci, já tady a už se nebudem vídat tak často. Tak jsme se rozhodly, že když jsme to nestihly přes celý léto, naplánujem si nějaký výlet alespoň takhle narychlo. A vybraly jsme si Vídeň. 

 
Nejdřív jsme jely s Market do Olomouce, tam jsme se setkaly s Nati a pokračovaly jsme do nákupního centra G3, nedaleko Vídně, do Primarku.  Upřímně, docela mě zklamal, každý kdo jede do Primarku a pak dělá ty velké nákupní hauly na YT, má půlhodinový video o tom, co všechno si tam koupil a jak málo to stálo a když jsme tam přijely my, nebylo tam teda nic moc. Koupila jsem si jeden svetr, Nati si koupila boty, spodní prádlo a nějaké věci do nového bytu.

 Pak jsme se vydaly do centra Vídně a navštívily památky, jen tak se procházely a uživaly si společný čas. Bylo to fajn.


Co nás ale v Primarku zaujalo a co by mohlo zaujmout i Vás, jsou tyhle tři věci, které se vám teď přes školní rok budou hodit.  Tenhle batoh, flašku na pití a brýle jsme totiž vybraly pro Vás a teď o ně vyhlašujeme giveaway!
Co pro to musíte udělat?
1) Sledovat náš blog pomocí GFC (Google Friends Connect) - TADY
2) Dát "Like" naší FB stránce - TADY
3) Napsat komentář pod tento článek s vaším emailem. 

+ za každý další splněný bod, můžete napsat další komentář a zvýšit tak svou šanci na výhru!

4) Dát "Follow" na mém instagramu - TADY
5) Dát "Follow" na Natčiném instagramu - TADY
6) Odebírat náš YT kanál - TADY

Giveaway platí pouze pro CZ a SK! 
Soutěž trvá do 18.9.2017 - UKONČENO!


Vlog z Vídně na našem YT kanále + giveaway!

https://4.bp.blogspot.com/-sl3PLnnw3dk/VqvQRNUed1I/AAAAAAAAECI/5fdhBrhvYMASq1bybJYkTSZo8J_E0jRbwCPcB/s1600/kl%25C3%25A1ta.jpg

INSTAGRAM @klararecmanova

FOLLOW US ON INSTAGRAM

INSTAGRAM